No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF
Domů · Články · Fórum · Fotogalerie · Odkazy Úterý, červen 16, 2026
Základna
O nás
Pravidla Wingu

Naši Piloti

Hodnosti
Vyznamenání

ACES DF Servery
310&311 v obrazech

Kdo tu je a kdo tu byl
~AJaromir14:19:48
~Matylda20:39:00
~311_Mart23:28:33
~310_Janor 1 den
^311_Vont 1 den
~Algy 5 dny
~310_Snakes 6 dny
~310_Muky 1 týden
~310_Majkl 1 týden
~311_Kerbi 2 týdny
Archív Rychlovky
310_BleskovejPodrs , 17.10.2013 21:09:23
Klepi, běž za klukama na ACES TS, adresu na něj najdeš na stránkách acesovereurope.org vlevo v menu..
Klepatko , 17.10.2013 20:28:48
tak jsem tady večer ))
311_Hammer , 17.10.2013 17:40:27
Dejte sem ten talíř!
310_Snakes , 17.10.2013 16:51:29
Ne ne, Jáchym je vítěz ... jen to není schopen docenit smiley
311_Mart , 17.10.2013 16:14:40
Jestlipak bude Snakes VÍTĚZ? smiley
311_Vont , 17.10.2013 16:07:29
on tam je už Hekala no to zas bude mejdan smiley
310_Snakes , 17.10.2013 12:51:28
Ten tu není. Jen Kari Jilhä, Tomi Hakala, Martti Ojaluoma, Unto Lappeteläinen ... smiley
310_BleskovejPodrs , 17.10.2013 09:56:48
Provází vás tam Hulmiho Ukolen? Tak bacha ns to! smiley
310_Snakes , 17.10.2013 09:25:23
Posílám pozdrav z elektrárny Seinäjoki, Finsko smiley
311_Vont , 16.10.2013 23:32:18
Tak se stav zítra večer ,)
Klepatko , 16.10.2013 22:01:57
já jen aby ste věděli že jsem na Vás nezapoměl ))) opráším joystick a zase budu terč )))
310_BleskovejPodrs , 16.10.2013 21:52:20
Máš to v PM..
Klepatko , 16.10.2013 21:49:28
zdravím ,chtěl jsem mrknout na TS ,ale nemám heslo ((((
Strana 53 z 53 << < 50 51 52 53
Přihlásit
Jméno

Heslo



Ještě nejsi přihlášený ?
Klikni zde a registruj se.

Zapoměl jsi heslo?
Pro získání nového klini právě zde.
Rychlovka
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

AJaromir
29.05.2026 16:07
Stal se zázrak a vzpomněl jsem si na heslo. smiley

311_Kerbi
03.05.2026 19:02
RTB

310_BleskovejPodrs
11.02.2026 18:41
Napsat se ve vlakne k tomu urcenem. Kdo to nenajde, posle mi rovnou 1000 a nebude se to pocitat :-D

311_Vont
28.04.2025 21:19
V letkové sekci, nebo napiš Podrsovi

Barney
27.04.2025 14:13
Kde tu je možnost přispět na chod stránky ?

311_Rampa
09.04.2025 17:05
*radovat

311_Rampa
09.04.2025 17:03
jééé koukám, že jsem měl malé výročí... 19 let od registrace. nevím jestli se radost nebo brečet smiley

311_Rampa
09.04.2025 16:53
dobrý den

310_Pepno
07.04.2025 17:57
Díky, díííky smiley

311_Vont
03.04.2025 05:56
smileysmiley

Archív Rychlovky
Tvůrci webu: Rampa & BleskovejPodrs
Copyright © 2006-2015

17376117 Návštěv