No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF
Domů · Články · Fórum · Fotogalerie · Odkazy Sobota, Duben 27, 2024
Základna
O nás
Pravidla Wingu

Naši Piloti

Hodnosti
Vyznamenání

ACES DF Servery
310&311 v obrazech

Kdo tu je a kdo tu byl
~311_Kerbi06:43:06
~311_Mart10:58:15
^311_Vont 1 den
~310_Majkl 1 den
^310_BleskovejPodrs 1 den
~Kukulo 1 den
~310_Snakes 2 dny
~Matylda 2 dny
~310_Pepno 2 dny
~606_Druindin 2 dny
Číst téma
No. 310 & 311 Czechoslovak (Virtual) Squadron RAF | No. 310 & 311 (virtual) Squadrons RAF | Letový deník
Strana 16 z 24 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Report z poletu
1stCL_Fucida
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 75
Bydliště: Gartenzaun
Založen: 04.04.06
Přidán 03/05/2014 16:27
310_Majkl napsal/a:
aha..takže bude jen ty ty ty...


Ne.
335209276 www.czechlions.cz
Autor RE: Report z poletu
310_Pip
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 1679
Bydliště: Pardubice
Založen: 27.01.10
Přidán 03/05/2014 17:16
1stCL_Fucida napsal/a:
310_Majkl napsal/a:
aha..takže bude jen ty ty ty...


Ne.


No upřímně, za mě je to trapné se tím víc zabývat, Pagy u mě skončil už dávno, a tímhle se mu zbytečně věnuje moc pozornosti, klidně bych to nechal být, Snejk to sem stejně dal jen pro pobavení letky...



Vous etes des femmes, des esclaves, des chiens. Je crache sur vous!
Hoka hey!
584-443-483
Autor RE: Report z poletu
606_Druindin
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 377
Založen: 07.10.10
Přidán 03/05/2014 18:09
1stCL_Fucida napsal/a:
606_Druindin napsal/a:
Vidím to i já, takže je to veřejné vlákno.
Jinak klasickej sestřel se zakončením v duchu lajonského kodexu cti s krásnym odpojením na závěr. Herr Fučida nemůže jinak než udělit pilotovi za vzorné chování a reprezentaci letky plastovej rytířskej kříž s nějakyma bodláčovityma ratolestma navrch.


S těmahle kecama jdi do háje.



Ano jsou to ironické kecy, jenže je potřeba si položit otázku proč maj někteří červení potřebu se takhle vyjadřovat. Ono to totiž není jen tak něco samo od sebe. Případů kdy některá tvá ovečka provedla na servru něco ošklivyho je víc. Jen to není pěkně zdokumentovaný jako tady. Sice ne vždy se jedná o věci na ban (odpojení), ale hodně se to týká Vašeho kodexu (střelba na padák, na letadla bez motoru, na letadla bez pilota) a pak obavy ze ztráty strajku (nedat refly do konce mapy a tím se vyhnou zajetí,...).
A pokud se ti nelíbí jak často červení řeší Váš kodex, tak si ho zrušte. Protože je trapny mít kodex a nelítat dle toho.
Spousta letek žádnej kodex nemá a lítá slušně a to dokonce i modrejch.
Nicméně ne všichni lioni patří do stejného pytle a slušňáky tam máte taky. Ale obrázek letky spíš vytvářejí ti druzí.
Upravil 606_Druindin, 03/05/2014 18:14
Autor RE: Report z poletu
310_Pepno
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 879
Bydliště: Hartmanice
Založen: 06.04.09
Přidán 03/05/2014 18:48
Fuci napsal že si to vyřeší interně a tím bych tuhle nic neřešící debatu ukončil




Upravil 310_Pepno, 03/05/2014 18:51
194935535 http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=100
Autor RE: Report z poletu
310_BleskovejPodrs
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 6389
Bydliště: Praha
Založen: 25.05.06
Přidán 03/05/2014 18:55
Druindin ma pravdu. Ja sice uz moc nelitam, vic se venuju rodine a sprave serveru ale to druhe mi dovoluje byt celkem v obraze. Je pravda Fuci, ze to tvejm klukum lita porad skvele, co se ale charakterniho chovani tyce, sli jste pekne do sracek a jak Druindin pise, nezachrani Vam to tam par Mirku Dusinu, letka se vzycky hodnoti podle toho nejvetsiho vola v ni..


225-204-779 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=8
Autor RE: Report z poletu
1stCL_pbarry
Pilot

Příspěvků: 78
Založen: 06.04.06
Přidán 03/05/2014 19:00
310_BleskovejPodrs napsal/a:
Druindin ma pravdu. Ja sice uz moc nelitam, vic se venuju rodine a sprave serveru ale to druhe mi dovoluje byt celkem v obraze. Je pravda Fuci, ze to tvejm klukum lita porad skvele, co se ale charakterniho chovani tyce, sli jste pekne do sracek a jak Druindin pise, nezachrani Vam to tam par Mirku Dusinu, letka se vzycky hodnoti podle toho nejvetsiho vola v ni..


Druindin by se měl starat především o sebe. Btw. nebyl to někdo z vás kdo řikal, že bojujete dokud máte obě křídla? Tehdá, jak týpek řekl sprosté slovo a ono ho to náhodou vteřinu před smrtí vykoplo..

A dneska někomu nevoní že se lítá tvrdě?


Pagy dostane kopr za to disco, ať to bylo omylem nebo ne. Mám ale za to, že s tim padákem pouze oplácel Maxovi a Pipovi za situaci ca před měsícem.


Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
------------
černá 1+-
Upravil 1stCL_pbarry, 03/05/2014 19:02
Autor RE: Report z poletu
310_BleskovejPodrs
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 6389
Bydliště: Praha
Založen: 25.05.06
Přidán 03/05/2014 19:29
Ten vyrok se dvema kridlama neznam, ale padak snad kridla nema, ne? Takze Max uz nebojoval, nebo Pagy jen spatne vyhodnotil situaci. smiley Spis bych ale rekl, ze mu jenom ruplo v kouli, coz u nej neni nic zvlastniho smiley

A ten nas disco bitch, to byl zrejme JD, co? Mladas v casovem meritku komunity, od starsich kluku si pak urcite jeste vyslechl. Narozdil od Pagyho, kterej by se mohl nad tuhle revnivost povznest uz za ta leta povznest a prejit ty smesny pre s usmevem (zvladt kdyz se s vetsinou z nas zna osobne)

Hele, udelejte si na zaklade Snakeova prispevku u vas co chcete, my nic nepozadujeme, nic po vas nechceme, tenhle prispevek vznikl pro pobaveni nas a par lidi z jinych letel co k nam chodi (kluci to klidne pro pobaveni mas mohli vrazit na Aces a jeste prelozit do Aj, par komiksu uz tam mame). smiley

Pagy mozna na AoE dostane banana na par dni, mozna prijde o ten streak. Kdyz mi pak napise, ban mu odstranim s tim ze pokud se to nebude opakovat, nebudeme to dal resit.



Upravil 310_BleskovejPodrs, 03/05/2014 19:37
225-204-779 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=8
Autor RE: Report z poletu
606_Druindin
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 377
Založen: 07.10.10
Přidán 03/05/2014 20:23


Druindin by se měl starat především o sebe. Btw. nebyl to někdo z vás kdo řikal, že bojujete dokud máte obě křídla? Tehdá, jak týpek řekl sprosté slovo a ono ho to náhodou vteřinu před smrtí vykoplo..

A dneska někomu nevoní že se lítá tvrdě?




- neboj já jen aby byl Fuči trochu v obraze když už ila nelítá.
- nebyl, resp. si to nepamatuju, ale obecně vzato každej bojuje dokud má čím, hlavně o svůj virtuální život, ty ne?
- mi sprostě mluvíme jen na TSku a za to nás to nekope
Upravil 606_Druindin, 03/05/2014 20:26
Autor RE: Report z poletu
310_Pip
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 1679
Bydliště: Pardubice
Založen: 27.01.10
Přidán 03/05/2014 21:18
1stCL_pbarry napsal/a:
310_BleskovejPodrs napsal/a:
Druindin ma pravdu. Ja sice uz moc nelitam, vic se venuju rodine a sprave serveru ale to druhe mi dovoluje byt celkem v obraze. Je pravda Fuci, ze to tvejm klukum lita porad skvele, co se ale charakterniho chovani tyce, sli jste pekne do sracek a jak Druindin pise, nezachrani Vam to tam par Mirku Dusinu, letka se vzycky hodnoti podle toho nejvetsiho vola v ni..


Druindin by se měl starat především o sebe. Btw. nebyl to někdo z vás kdo řikal, že bojujete dokud máte obě křídla? Tehdá, jak týpek řekl sprosté slovo a ono ho to náhodou vteřinu před smrtí vykoplo..

A dneska někomu nevoní že se lítá tvrdě?


Pagy dostane kopr za to disco, ať to bylo omylem nebo ne. Mám ale za to, že s tim padákem pouze oplácel Maxovi a Pipovi za situaci ca před měsícem.


Hele zameť si nejprve před vlastním prahem, proč myslíš, že klesla návštěvnost serveru? Urážky do chatu jsou u Vás na denním pořádku že ano.
O mě a Maxovi máš důkaz? Pagy mi za střelbu na padák opravdu nestojí...



Vous etes des femmes, des esclaves, des chiens. Je crache sur vous!
Hoka hey!
584-443-483
Autor RE: Report z poletu
310_Obluda
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 1211
Bydliště: Liberec
Založen: 09.04.06
Přidán 03/05/2014 22:00
Tyjo Fuči ho teď chudáka někde bičuje..... smiley Budou z toho taky screenshoty? smiley

Střelba na padák je každýho jedince vizitka. Třeba Pagyho vizitka je teď nic moc.
No,..někdy se to holt tak sejde, že je u toho děsná prdel, a to se to potom holt musí udělat smiley

Ale domluvme se, že budeme umírat jako chlapi jo? Mě tohleto třeba poslední dobou jde smiley



Upravil 310_Obluda, 03/05/2014 22:01
139141762 http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=18
Autor RE: Report z poletu
1stCL_pbarry
Pilot

Příspěvků: 78
Založen: 06.04.06
Přidán 03/05/2014 23:58
310_BleskovejPodrs napsal/a:
A ten nas disco bitch, to byl zrejme JD, co? Mladas v casovem meritku komunity, od starsich kluku si pak urcite jeste vyslechl. Narozdil od Pagyho, kterej by se mohl nad tuhle revnivost povznest uz za ta leta povznest a prejit ty smesny pre s usmevem (zvladt kdyz se s vetsinou z nas zna osobne)


Na to jakej byl JD mlaďas měl hubu docela proříznutou což smiley

Co se týká banu, konej jak uznáš za vhodné, to je ve tvé kompetenci.


310_Pip napsal/a:

Hele zameť si nejprve před vlastním prahem, proč myslíš, že klesla návštěvnost serveru? Urážky do chatu jsou u Vás na denním pořádku že ano.


Vlastně ne. Úrážky zásadně do TS. Do chatu pouze reakce na vaše příspěvky. Proč klesla návštěvnost serveru netuším. Ale čekám, že mi to tajemství prozradíš.


Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
------------
černá 1+-
Autor RE: Report z poletu
310_BleskovejPodrs
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 6389
Bydliště: Praha
Založen: 25.05.06
Přidán 04/05/2014 08:21
1stCL_pbarry napsal/a:
Na to jakej byl JD mlaďas měl hubu docela proříznutou což smiley


Jasně, tím je známej. Vždyť jsem psal, že si za to pak vyslechl. Stalo se to ještě někdy potom? A budeš tahat ze skříně i další kostlivce, nebo je to jen tvoje potřeba mít poslední slovo?

1stCL_pbarry napsal/a:
Co se týká banu, konej jak uznáš za vhodné, to je ve tvé kompetenci.

Pro mě je veřejná diskuze ohledně Pagyho pravděpodobného (stále jsem ještě neviděl track) porušení pravidel disconnectem ukončená. Zbytek dořeším přímo s ním.

Co se týče jeho střelby na Maxův padák, není to zakázané*, takže debatit si tady o tom a dělat si svůj soukromý obrázek na Pagyho osobu je už na každém jednotlivci..

*-pravidly serverů ACES



Upravil 310_BleskovejPodrs, 04/05/2014 08:39
225-204-779 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=8
Autor RE: Report z poletu
310_Max
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 571
Bydliště: Vysočina
Založen: 29.05.06
Přidán 04/05/2014 10:27
1stCL_pbarry napsal/a:
Pagy dostane kopr za to disco, ať to bylo omylem nebo ne. Mám ale za to, že s tim padákem pouze oplácel Maxovi a Pipovi za situaci ca před měsícem.

Původně jsem to nechtěl ani komentovat, ale když už mě zmiňuješ v souvislosti s nějakým oplácením, tak se budu trochu bránit.
Nevím o jaké situaci "před měsícem" mluvíš, ale pokud vím, na šňůry jsem nikdy nestřílel a začít nehodlám.
Co dokážu vylovit z paměti mých provinění je:
- opětovná střelba na poškozeného, byť letícího Wernera před koncem mapy, ano tady jsem ho vyprovodil dvackama až do země
- Hiena jsem zabil těsně při výskoku, kdy jsem si nevšiml krytu kabiny, omluva proběhla rovnou přes chat
- Pagyho jsem pokud vím, nikde nepopravil, natož na padáku

Myslím, že Pagy vrací za to ztrapění pár dní nazpět, kdy se pokoušel o zázrak "v letadle pro opice" a výsledkem bylo, že dostal třikrát přes držku. Ano, tady jsme po něm stříleli, když měl černej čoud z motoru.
Zde jsem mu to i náležitě okomentoval v chatu.

Mimochodem taky jste mě hned potom popravili se zadřeným motorem, kdy jsem šel na nouzák.

Braň si Pagyho jak uznáš za vhodný. On si svým chováním už stějně vysloužil pověst kokota.
U mě Pagy skončil už v zimě ve Wingsu, kdy padla velice ostrá slova na záda 310-té, 606-té a JG26, dokonce později srážel i lidi přímo od Lionů ... holt nebyli z jeho Staffel.

Nemůžu si pomoct, ale přicházíte tak říkajíc "s křížkem po funusu". Neustále od vás červená strana slyší, že něco děláme špatně, že nemáme koule a měli bychom lítat jinak, protože takhle to pro vás nění dostatečně "cool".
Víš co, je mi to už tak nějak u prdele a nejsem sám, kdo má tenhle názor. Hodně lidí lítá Ila jen z jistý nostalgie, kde ambice šli dávno stranou.

Takže jestli chcete pořád prudit, pruďte, bude vám to hovno platné.

1stCL_Fucida napsal/a:
Střelba na padák je nejzávažnějším porušením našeho kodexu. Navíc střelba na padák na člověka, kterého aktér zná, nebo dokonce na kamaráda, je dle mého názoru vrcholem neskutečné lidské ubohosti. Takovouhle ohavnost si v 1stCL vypereme interně.

Za nás jako za letku se Ti, Maxi, omlouvám.

Fuči, ser na to. Oba víme, že starý časy se už nevrátěj. Budu na to období rád vzpomínat a věř, že aktuální rozepře mi ty vzpomínky nijak nezakalí.

Tyhle kluci si hrajou na vlastním písečku a tak to i beru.



We fight to rebuild.
Upravil 310_Max, 04/05/2014 10:41
271-027-635 http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=86
Autor RE: Report z poletu
310_JD
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 260
Založen: 16.05.12
Přidán 04/05/2014 16:01
310_BleskovejPodrs napsal/a:
1stCL_pbarry napsal/a:
Na to jakej byl JD mlaďas měl hubu docela proříznutou což smiley


Jasně, tím je známej. Vždyť jsem psal, že si za to pak vyslechl. Stalo se to ještě někdy potom? A budeš tahat ze skříně i další kostlivce, nebo je to jen tvoje potřeba mít poslední slovo?

1stCL_pbarry napsal/a:
Co se týká banu, konej jak uznáš za vhodné, to je ve tvé kompetenci.

Pro mě je veřejná diskuze ohledně Pagyho pravděpodobného (stále jsem ještě neviděl track) porušení pravidel disconnectem ukončená. Zbytek dořeším přímo s ním.

Co se týče jeho střelby na Maxův padák, není to zakázané*, takže debatit si tady o tom a dělat si svůj soukromý obrázek na Pagyho osobu je už na každém jednotlivci..

*-pravidly serverů ACES


Juhů. Tak jsem se vrátil z dovolené a co to tady nevidím. I am famous!smiley Takže, aby tady na mě nikdo nekydal hnůj za mými zády, pro doplnění:
Hubu možná prořízlou mám, ale to nechám na každym, kdo mě zná. Když si ji totiž otevřu, je to na srazu nebo do TeamSpeaku. Do ILchatu nikdy - obecně se tam téměř nevyjadřuju.. Je vtipný, že jediný co můžeš vytáhnout, je ten kostlivec po tvém: "Tak hop! Hop!", kdy jsem na první "hop" odpověděl, že "bojuju, dokud to letí", už nechtěl nic psát.. Po druhém "hop" se začala naprostá většina účastníků TS bouřit, jaký že jsi slušně řečeno "namyšlený pbarry" a ať ti koukám odpovědět "Leda hovno...", když tomu nerozumíš jinak. To jsem taky po minutové debatě napsal... Jaké bylo překvapení všech zúčastněných, včetně mě, když mě to koplo!smiley Takže jsem si vyslechl, ano.. Ale spíš omluvy, protože nikdo nevěděl, že mě to kopne a mě to nakonec po těch řečech bylo v ten moment celkem fuk..
Takže už to tady prosím tě nikdy víc nevytahuj, bylo by to trapný...



Iba trénink robí majstrov!
http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=121
Autor RE: Report z poletu
1stCL_pbarry
Pilot

Příspěvků: 78
Založen: 06.04.06
Přidán 04/05/2014 19:29
310_Max napsal/a:
Původně jsem to nechtěl ani komentovat, ale když už mě zmiňuješ v souvislosti s nějakým oplácením, tak se budu trochu bránit.
Nevím o jaké situaci "před měsícem" mluvíš, ale pokud vím, na šňůry jsem nikdy nestřílel a začít nehodlám.
Co dokážu vylovit z paměti mých provinění je:
- opětovná střelba na poškozeného, byť letícího Wernera před koncem mapy, ano tady jsem ho vyprovodil dvackama až do země
- Hiena jsem zabil těsně při výskoku, kdy jsem si nevšiml krytu kabiny, omluva proběhla rovnou přes chat
- Pagyho jsem pokud vím, nikde nepopravil, natož na padáku

Myslím, že Pagy vrací za to ztrapění pár dní nazpět, kdy se pokoušel o zázrak "v letadle pro opice" a výsledkem bylo, že dostal třikrát přes držku. Ano, tady jsme po něm stříleli, když měl černej čoud z motoru.
Zde jsem mu to i náležitě okomentoval v chatu.

Mimochodem taky jste mě hned potom popravili se zadřeným motorem, kdy jsem šel na nouzák.

Braň si Pagyho jak uznáš za vhodný. On si svým chováním už stějně vysloužil pověst kokota.
U mě Pagy skončil už v zimě ve Wingsu, kdy padla velice ostrá slova na záda 310-té, 606-té a JG26, dokonce později srážel i lidi přímo od Lionů ... holt nebyli z jeho Staffel.

Nemůžu si pomoct, ale přicházíte tak říkajíc "s křížkem po funusu". Neustále od vás červená strana slyší, že něco děláme špatně, že nemáme koule a měli bychom lítat jinak, protože takhle to pro vás nění dostatečně "cool".
Víš co, je mi to už tak nějak u prdele a nejsem sám, kdo má tenhle názor. Hodně lidí lítá Ila jen z jistý nostalgie, kde ambice šli dávno stranou.

Takže jestli chcete pořád prudit, pruďte, bude vám to hovno platné.

1stCL_Fucida napsal/a:
Střelba na padák je nejzávažnějším porušením našeho kodexu. Navíc střelba na padák na člověka, kterého aktér zná, nebo dokonce na kamaráda, je dle mého názoru vrcholem neskutečné lidské ubohosti. Takovouhle ohavnost si v 1stCL vypereme interně.

Za nás jako za letku se Ti, Maxi, omlouvám.

Fuči, ser na to. Oba víme, že starý časy se už nevrátěj. Budu na to období rád vzpomínat a věř, že aktuální rozepře mi ty vzpomínky nijak nezakalí.

Tyhle kluci si hrajou na vlastním písečku a tak to i beru.


Nevim přesně Maxi, bylo to na mapě Bastogne, na serveru bylo pár lidí..

Nevšim jsem si, že bych pagyho někde tady hájil. To je vaše věc. Taky jsem si nevšim, že bychom vás někde poučovali. Od zimy se s vámi prakticky nebavíme, mimo pár výměn po chatu.

Ty hlášky na spita byly trapný sami o sobě. Každopádně k utváření dobrých vztahů určitě nepomohly.


310_JD napsal/a:
Juhů. Tak jsem se vrátil z dovolené a co to tady nevidím. I am famous!smiley Takže, aby tady na mě nikdo nekydal hnůj za mými zády, pro doplnění:
Hubu možná prořízlou mám, ale to nechám na každym, kdo mě zná. Když si ji totiž otevřu, je to na srazu nebo do TeamSpeaku. Do ILchatu nikdy - obecně se tam téměř nevyjadřuju.. Je vtipný, že jediný co můžeš vytáhnout, je ten kostlivec po tvém: "Tak hop! Hop!", kdy jsem na první "hop" odpověděl, že "bojuju, dokud to letí", už nechtěl nic psát.. Po druhém "hop" se začala naprostá většina účastníků TS bouřit, jaký že jsi slušně řečeno "namyšlený pbarry" a ať ti koukám odpovědět "Leda hovno...", když tomu nerozumíš jinak. To jsem taky po minutové debatě napsal... Jaké bylo překvapení všech zúčastněných, včetně mě, když mě to koplo!smiley Takže jsem si vyslechl, ano.. Ale spíš omluvy, protože nikdo nevěděl, že mě to kopne a mě to nakonec po těch řečech bylo v ten moment celkem fuk..
Takže už to tady prosím tě nikdy víc nevytahuj, bylo by to trapný...


Buď v klidu JD. S tim "famous" to nebude tak horký smiley

Díky že jsi mi tu situaci na po páté vysvětlil. Ve tvé verzi jsou dvě hop navíc. Mrzí mě, že tě ke sprostým slovům, které do ilchatu nikdy nepíšeš, donutili kluci z letky. Po roce nelítání to bylo mé první setkání s vaší tehdejší mladou generací. Musím říct, že to byl silný zážitek nechat na sebe tak řvát za jedno hop. Vlastně mě to stále stimuluje při setkání s vámi.

Tolik k té vzájemné cti a respektu o kterých se tu pokouší hovořit Max a Fucida. Stejně je to všechno jedno smiley


Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
------------
černá 1+-
Upravil 1stCL_pbarry, 04/05/2014 19:30
Autor RE: Report z poletu
310_JD
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 260
Založen: 16.05.12
Přidán 04/05/2014 20:39
1stCL_pbarry napsal/a:
310_JD napsal/a:
Juhů. Tak jsem se vrátil z dovolené a co to tady nevidím. I am famous!smiley Takže, aby tady na mě nikdo nekydal hnůj za mými zády, pro doplnění:
Hubu možná prořízlou mám, ale to nechám na každym, kdo mě zná. Když si ji totiž otevřu, je to na srazu nebo do TeamSpeaku. Do ILchatu nikdy - obecně se tam téměř nevyjadřuju.. Je vtipný, že jediný co můžeš vytáhnout, je ten kostlivec po tvém: "Tak hop! Hop!", kdy jsem na první "hop" odpověděl, že "bojuju, dokud to letí", už nechtěl nic psát.. Po druhém "hop" se začala naprostá většina účastníků TS bouřit, jaký že jsi slušně řečeno "namyšlený pbarry" a ať ti koukám odpovědět "Leda hovno...", když tomu nerozumíš jinak. To jsem taky po minutové debatě napsal... Jaké bylo překvapení všech zúčastněných, včetně mě, když mě to koplo!smiley Takže jsem si vyslechl, ano.. Ale spíš omluvy, protože nikdo nevěděl, že mě to kopne a mě to nakonec po těch řečech bylo v ten moment celkem fuk..
Takže už to tady prosím tě nikdy víc nevytahuj, bylo by to trapný...


Buď v klidu JD. S tim "famous" to nebude tak horký smiley

Díky že jsi mi tu situaci na po páté vysvětlil. Ve tvé verzi jsou dvě hop navíc. Mrzí mě, že tě ke sprostým slovům, které do ilchatu nikdy nepíšeš, donutili kluci z letky. Po roce nelítání to bylo mé první setkání s vaší tehdejší mladou generací. Musím říct, že to byl silný zážitek nechat na sebe tak řvát za jedno hop. Vlastně mě to stále stimuluje při setkání s vámi.


V mé verzi jsi napsal dvakrát hop a ty říkáš že tam jsou dvě hop navíc?smiley Ehm, tím tedy tvrdíš, že jsi žádným hop vlastně neprovokoval a nic jsi nenapsal!smiley No nevím jaká mladá generace na tebe co řvala, ale teď mě mrzí, že jsem o ten silný zážitek přišel. Ty ale musíš mít prostě poslední slovo viď? Já jen po dovolený sednul k pc, nevěřícně zakoulel očima a zareagoval.. Teď už ti nic psát nebudu.smiley
HOWGH



Iba trénink robí majstrov!
Upravil 310_JD, 04/05/2014 20:40
http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=121
Autor RE: Report z poletu
1stCL_pbarry
Pilot

Příspěvků: 78
Založen: 06.04.06
Přidán 04/05/2014 20:55
omlouvám se, že na diskuzním fóru reaguji na příspěvky. Už mizim. smiley


Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
------------
černá 1+-
Autor RE: Report z poletu
Matylda
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 565
Založen: 14.03.12
Přidán 05/05/2014 10:03
Hoši hoši, tolik čůrání do výšky... Využijte čas na něco plodnějšího.smiley Fuči jasně řekl, že se postará.


Fuči, bereš to doufám s nadhledem?smiley
Upravil Matylda, 05/05/2014 10:04
Autor RE: Report z poletu
310_BleskovejPodrs
Officer

Obrázek uživatele

Příspěvků: 6389
Bydliště: Praha
Založen: 25.05.06
Přidán 05/05/2014 14:10
Přesně tak, počkejme si radši v klidu na pokračování komiksu smiley


225-204-779 http://www.310raf.com/viewpage.php?page_id=8
Autor RE: Report z poletu
1stCL_Fucida
Pilot

Obrázek uživatele

Příspěvků: 75
Bydliště: Gartenzaun
Založen: 04.04.06
Přidán 05/05/2014 15:28
Podrsi, žádám o okamžité, ale skutečně o okamžité odebrání veškerých Matyldových zásob indulony :-). Tohle ho MUSÍ bolet! :-)
335209276 www.czechlions.cz
Strana 16 z 24 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Přejít na:
Přihlásit
Jméno

Heslo



Ještě nejsi přihlášený ?
Klikni zde a registruj se.

Zapoměl jsi heslo?
Pro získání nového klini právě zde.
Rychlovka
Musíte být přihlášeni, abyste mohli přidat zprávu.

311_Vont
25.04.2024 08:40
Do třetice všeho dobrého smiley přeji vše nejlepší i všem Markům smiley

311_Vont
24.04.2024 05:35
Všem Jiřím přeji vše nejlepší ke dni jména smiley

311_Vont
23.04.2024 08:45
Vše nejlepší všem Vojtěchům smiley

311_Mart
01.12.2023 11:39
Ahoj, pár nás občas lítá s CSW, scházíme se na TS SVK. https://vwings.net/

Saphyr
30.11.2023 22:22
Ahoj, lítáte ještě někdo online? IL2COD nebo IL2GB?

311_Kerbi
22.10.2023 19:14
JDV

311_Vont
22.10.2023 18:41
RTB bylo to super jako vždy smiley

311_Mart
22.10.2023 17:17
RTB, rád jsem vás zase viděl smiley

311_Liboch
22.10.2023 17:00
RTB, díky všem zúčastněným, bylo to moc fajnsmiley

310_Pip
22.10.2023 14:19
RTB, bylo to opět skvělý

Archív Rychlovky
Tvůrci webu: Rampa & BleskovejPodrs
Copyright © 2006-2015

16453213 Návštěv